Forklift Aküsü Satış Firması Doğuş Akü

Forkliftler, malzeme kaldırma ve taşımada kullanılan en önemli araçlar arasında yer almaktadır. Bu araçlar aracılığıyla insan gücüne duyulan ihtiyaç büyük ölçüde azaltılır. Genel olarak forkliftler, 1,5 ve 8 ton aralığında yük kaldırabilmektedir. Özel olarak tasarlanmış ve 40 tona kadar yük kaldırabilen forkliftler de bulunmaktadır. Yük kaldırma yükseklikleri ise ortalama olarak 3-7 metre aralığında değişkenlik göstermektedir. Bu gibi farklı çalışma prensiplerine sahip forkliftlere özel akü çeşitleri için firmamız ile iletişime geçilebilir.

Forklift Aküsünün Yapısı Nasıldır?

Forklift aküleri gelişmiş özelliklere sahiptir. İçeriği kurşun asit bazlıdır ve bunun yanı sıra yüksek volt ile amper değerlerine sahip derin deşarj özelliği bulunmaktadır. Bu sayede yüksek amperlerde enerji ihtiyaçları uzun süreli olarak karşılanabilir. Ortalama olarak 1500 defa şarj edilebilme özelliğine sahip bu akülerin ömrü, kullanıcılarının aküyü kullanış biçimine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Akü, doğru bir şekilde kullanılırsa, bakımları zamanında yapılırsa ömrü uzun olabilmektedir. Akü yenileme, akü yedek parça gibi farklı ihtiyaçlar için de hizmet vermekteyiz.

Categories: ,

Forklift Aküsü Satın Al

Forklift aküsü taşımacılık alanında kullanılan traksiyoner akü çeşitlerinden bir tanesidir. Bu aküler, genel olarak 1000’den fazla kez şarj edilebilir özelliğe sahiptir. Bu sayfamızda yer alan ürün 48V 750Ah ‘dir. Akümüzün kutup başları oldukça dayanıklıdır. Ağır hizmet şartları altında yüksek çevrim ömrüne sahiptir. Ağır işlerde sarsıntılar fazla olabileceği için akü, bu gibi şartlara uygun olarak üretilmiştir. Son derece dayanıklı doğuş akü sayesinde işlerinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız mümkün. Traksiyoner akü satın almak için üst kısımda bulunan teklif al butonu aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Forklift Aküsü Fiyatları

Doğuş akü olarak, uygun fiyatlar karşılığında maksimum kaliteyi hedeflemekteyiz. Forklift aküsü fiyatları belirlenirken üretim aşamasında gösterilen özen, yapılan yatırımlar gibi faktörlerin tamamı dikkate alınmaktadır. Ürünlerimiz, kullanım şartlarına uyulduğu taktirde son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Akü fiyatlarımızın ise alacağınız performansa göre son derece uygun olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Fiyat teklifi alabilmek için bu sayfada yer alan “teklif al” butonu aracılığıyla iletişim kısmı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Akü Yenileme ve Servis Hizmetleri

Firmamız sadece akü konusunda değil, akü yenileme, forklift akü servisi, yedek parça gibi tüm konularda da tercih edilebilir. Akü teminin ardından çok sayıda kişi ya da firma bakıma ya da yedek parçaya ihtiyaç duyabilmektedir. Bu gibi durumlarda da Doğuş Akü olarak, üstün tecrübemizle hizmet verebilmekteyiz. Forklift aküsü yenileme, servis, yedek parça konusunda detaylı bilgi alabilmek adına iletişim numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Servis personellerimiz, bu gibi tüm konularda ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde giderebilecek tecrübeye sahiptir.

Forklift Akü Çeşitleri

Firmamız, bünyesinde çok sayıda farklı akü çeşidini barındırmakta, satışını yapmaktadır. 48 volt, 36 volt, 750 amper, 900 amper forklift aküsü için bizlere ulaşabilirsiniz. Farklı isteklere yönelik en iyi şekilde çözüm sunan Doğuş Akü olarak amacımız ihtiyaçlarınızı kısa süre içerisinde doğru bir şekilde gidermektir. Yüksek marş kapasitesine sahip olan ürünlerimizin bakımı son derece kolaydır. Ürünlerimiz hakkında aklınıza takılan soruları sorabilmek, kapsamlı bilgi edinebilmek adına bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden Doğuş Akü?

Doğuş akü olarak, sektörde 14 yıllık tecrübeye sahibiz. Günümüzde herhangi bir ürün veya hizmet temin etmeden önce, muhatap alınacak firmanın genel olarak tecrübesine bakılmaktadır. Bu doğrultuda gerek pek çok referansıyla, gerekse tecrübesiyle ön planda olan ve müşterilerini en iyi şekilde memnun eden firmamız, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde giderebilecek niteliğe sahip. Kaliteden ödün vermeyen firmamız aracılığıyla dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz. Bu doğrultuda ihtiyaçlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Forklift Aküsü Satış Firması Doğuş Akü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir